Su Bazlı İç Cephe Ürün Grubu
Alpina Style Dekoratif Ürün Grubu
Su Bazlı Dış Cephe Ürün Grubu
Sentetik Ürün Grubu
Ahşap Ürün Grubu
Capatect Yapı Kimyasalları Ürün Grubu
Mobilya Ürün Grubu
Sanayi Boyaları Ürün Grubu
Yardımcı Ürün Grubu
Capatect Dalmaçyalı Isı Yalıtım Sistemi
Fawori İç Cephe Ürün Grubu
Fawori Dış Cephe Ürün Grubu
Fawori Sentetik Ürün Grubu
Fawori Su İzalasyon Ürün Grubu
 
Bu ürünün kategorileri:
Capatect Yapı Kimyasalları Ürün Grubu
Beton ve Harç Katkıları

Filli Boya Bepermo 330 Gram

Capatect Bepermo | Filli Boya | A0198 | Beton ve Harç Katkıları |

Filli Boya Bepermo 330 Gram
Ürün Kodu  :  A0198
Fiyatı  :  2,97 TL + KDV
Toplam Fiyatı  :  3,50 TL (KDV Dahil)

    
    
    

Capatect Bepermo

Capatect Bepermo, su geçirimsizligi istenen her türlü sıva, sap ve beton islerinde kullanılan, yüksek kalitede su itici bir yüzey olusturan, beyaz renkli klorür içermeyen toz katkı malzemesidir.

UYGULANACAK YÜZEYLER
Capatect Bepermo, suya ve rutubete maruz kalan her türlü mineral esaslı yapı elemanının sıva ve sap islerinde güvenle kullanılır. Banyo, mutfak ve balkon gibi sürekli suyla temas eden yüzeylerin, seramik altı sap islerinde kullanılır. Yagmur veya yıkama sularının olusturacagı rutubete karsı dıs cephe sıvalarında, içme suyu depoları, yüzme havuzları, bodrum, galeri, temel ve perde betonlarında su geçirimsiz beton katkı olarak kullanılır.

ÖZELLİKLER
Capatect Bepermo, harçtaki çimento ile reaksiyona girerek bünyesinde bulundurdugu hidrofob karakterli kimyasallar sayesinde sıva, sap ve beton içerisindeki kapiler çatlak ve boslukların olusumunu engelleyerek su geçirimsizligi saglar. Bu nedenle su taneciklerinin ıslatma özelligini bertaraf ederek yüksek oranda su tutma kabiliyetine sahip yüzeyler olusturur. Sıva islerinde kullanacagınız kireç, Capatect Bepermo üzerinde hiç bir olumsuz etki yapmaz. Sıva ve beton taze harcında hava olusumunu azaltarak kalite ve mukavemeti arttırır. Normal portland çimentosunun priz sürelerinde bir degisiklik yaratmaz.

TEKNİK ÖZELLİKLER
Renk : Beyaz
Sekil : Toz
Klorür : Yok

UYGULAMA
Capatect Bepermo bünyesindeki su itici karakterli kimyasallar nedeniyle mutlaka sıva veya beton kuru harcına her bir torba çimentoya (50 kg) bir paket Capatect Bepermo (330 gr) ilave edilerek ön bir karısım yapıldıktan sonra harç karma suyu ilave edilmelidir. Bepermo’lu sıva, sap ve beton bu sekilde özenle hazırlandıktan hemen sonra genel insaat yapım kurallarına uyarak bilinen tüm yöntemlerle uygulama yapılabilir.

SARFİYAT
Dozajı en az 300 kg/m3 olan (minimum 6 torba çimento) bir harçta her bir paket 50 kg taze portland çimentosuna bir paket (330 gr) Capatect Bepermo ilave edilmelidir. Bu taktirde en ekonomik ve su geçirimsiz, mukavemetli yüzeyler olusturabilirsiniz.

DEPOLAMA
Agzı açılmamıs ambalajında, serin ve kuru ortamda 2 yıl depolanabilir.

AMBALAJ
330 gr paket

DİKKAT
Capatect Bepermo kuru karısıma ilave edilerek 2 kez harmanlanmalıdır. Sonra su ilave edilmelidir. Harç karma suyu ilave edilmis karısıma Capatect Bepermo ilave edilirse Capatect Bepermo karısımı saglanamaz.